Sīkdatnes

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Aicinām iepazīties ar sīkdatņu izmantošanas principiem.
Sīkdatnes vietnē www.relins.lv Šīs vietnes pārzinis ir SIA “Reliņš” izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu teicamu tās darbību. Sīkdatņu izmantošanas laikā var tikt apstrādāti personīgie dati. Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat šeit aprakstītajam sīkdatņu izmantošanas veidam.
BRĪDINĀJUMS! Atspējojot noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne var nedarboties pilnvērtīgi.
Informācija par sīkdatnēm
Sīkdatnes (cookies) ir informācija, ko pārlūkprogramma (Internet Explorer, Google Chrome, Firefox vai Safari) saglabā lietotāja datorā vai mobilajā tālrunī. Sīkdatnes var fiksēt informāciju par lietotāja izdarītajām izvēlēm tīmekļa vietnē, kas ļauj pielāgot vietnes saturu lietotāja vajadzībām. Ikreiz apmeklējot tīmekļa vietni, pārlūkprogramma atceras lietotāja darbības un daļu no tām paveiks lietotāja vietā, piemēram, iestatot darba valodu vai kontrolējot sīkdatņu paziņojuma attēlošanu. Ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt.
Sīkdatņu veidi un to mērķi
Pirmās puses sīkdatnes ir sīkdatnes, ko uztur struktūras, kuras administrē mājaslapas uzturētājs. Trešās puses sīkdatnes uztur citi domēni, kas nepieder mums. Trešās puses sīkdatnes, kas var tikt saglabātas datorā, telefonā vai planšetdatorā, kad lietotājs pārlūko tīmekļa vietni. Šī vietne izmantot divu veidu sīkdatnes – sesijas un pastāvīgās sīkdatnes.
Sesijas sīkdatnes ļauj atpazīt, kad Jūs apmeklējat konkrētu tīmekļa vietni, iegaumējot jebkuras izmaiņas vai izvēles konkrētajā vietnē, lai tās saglabātos arī citās lapās. Šīs sīkdatnes ļauj Jums ātri un ērti izmantot vienas tīmekļa vietnes vairākas lapas, izvairoties no vajadzības apstrādāt katru apmeklēto lapu. Sesijas sīkdatnes nav pastāvīgas — to darbība tiek pārtraukta, kad pārlūkprogramma tiek aizvērta vai tiek pārtraukta sesija konkrētajā tīmekļa vietnē.
Pastāvīgās sīkdatnes ir sīkdatnes, kas datorā uzglabājas konkrētu laiku pēc tīmekļa pārlūkošanas sesijas beigām, tādēļ tās ļauj saglabāt lietotāja izvēles vai rīcību vietnē un izmantot tās nākamreiz, kad lietotājs apmeklēs šo vietni.