Par mums

Uzņēmuma RELIŅŠ zināšanas un tradīcijas ir mantotas 3 paaudzēs. Uzņēmuma īpašniekam Dainim Zavadskim, jau kopš bērnības, mājās bija jūtama svaiga, aromātiska un dzīva koka smarža. Tā apbūra viņu ikreiz, dodoties vērot, kā tēvs un vectēvs ar lielu mīlestību un aizrautību strādā ar koku un darina visdažādākās sadzīves lietas. Sirds aicinājums un interese par koka izstrādājumu radīšanu bija galvenie motivējošie faktori, lai arī pats dotos apgūt galdnieka amatu.
Piepildot savus un senču sapņus, 1996. gada 6. jūnijā Dainis dibināja uzņēmumu RELIŅŠ. Uzņēmums darbu sāka kā neliela galdniecība, kurā izgatavoja kāpnes, durvis un mēbeles, ar dizainiski, konstruktīvi unikāliem risinājumiem. Pirmsākumos uzņēmums galvenokārt nodarbojās ar kāpņu izgatavošanu, tādēļ viens no kāpņu dizaina un drošības elementiem – reliņš, simboliski ir izvēlēts kā uzņēmuma nosaukums.
RELIŅŠ ir specializējies individuāli projektētu kāpņu, durvju, mēbeļu un citu galdniecības izstrādājumu ražošanā, galdniecības pakalpojumu sniegšanā, kā arī zāģmateriālu sagatavošanā un tirdzniecībā.
Pasūtījumu izgatavošanai RELIŅŠ izmanto dažādas koku sugas. Klientu iecienītākais materiāls ir ozols – viens no Latvijas augstvērtīgākajiem cēlkokiem, bet arvien populārāks kļūst arī sarkankoks, riekstkoks, tīkkoks, zebrano, olīvkoks un arī citas eksotiskas koku sugas.
Lai realizētu klientu individuālās un unikālās idejas, uzņēmums piesaista profesionālus dizainerus. Produkcijas nevainojamā kvalitāte tiek uzturēta, nodarbinot labākos nozares speciālistus, kā arī nodrošinot pilnu ražošanas tehnoloģisko ciklu. Ražošanas procesā izmanto ne tikai koku, bet arī audumu, dabisko ādu, stiklu, metāla, zelta un sudraba pārklājumus, gleznojumus un, ja nepieciešams, pat dārgakmeņus.
Uzņēmuma veiktās investīcijas ražošanas ceha modernizācijā un jauno tehnoloģiju ieviešanā, būtiski atvieglo fiziski smagāko darbu veikšanu un veicina ražošanas procesu kvalitāti un ātrumu. Moderna darba vide un mērķtiecīga darbinieku kvalifikācijas un profesionālo iemaņu paaugstināšana ļauj sasniegt izcilus darba rezultātus.
Šobrīd RELIŅŠ ir izaudzis par vadošo uzņēmumu ekskluzīvu kāpņu, durvju un mēbeļu ražošanā Latvijā. Pateicoties augstajai kvalitātei un inovatīviem tehnoloģiskajiem risinājumiem, uzņēmuma produkcija ir pieprasīta ne tikai Latvijā, bet arī ES un NVS dalības valstīs.

Mēs lepojamies ar to, ka katrs RELIŅŠ izstrādājums ir unikāls.

preloader